Sádrokartony

Sádrokartonové konstrukce lze prakticky využít kdekoli. Výhody a využití jsou popsány níže. Prezentace naší práce jeZDE.

Výhody:
.

 Rychlá montáž

 Zlepšení tepelné izolace, zvukové izolace a požární izolace

 Zakrytí veškerých vedení a zlepšení vzhledu

Využití:

smile Podkroví - Montáž sádrokartonů je vhodná pro Půdní vestavby (podkroví). Podkroví se skládá ze šikmých, vodorovných, a svislích ploch. Montáž sádrokartonů v podkroví zajišťuje tepelnou, zvukovou izolaci ochraňuje proti atmosférickým vlivům a proti požáru.

smile Podhledy - Montáže sádrokartonů využíváme také pro snížení světlé výšky místnosti a zateplení rovných podhledů, zlepšení zvukově izolačních vlastností.

smile Příčky - Sádrokartonové příčky jsou nenosné, samonosné interiérové konstrukce různé tloušťky určené k členění interiéru na jednotlivé místnosti.

smile Předstěny - Montáž sádrokartonů na stávající svislé konstrukce (předsazené stěny) mohou být lepeny ke stávající konstrukci stěny tzv. suchá omítka. Dále jsou předsazené stěny spřažené, které se montují na kovové profili CD a jsou spřažené se stávající konstrukcí pomocí vhodného kotvícího prvku. Montáž sádrokartonů zná také ještě předazené stěny volně stojící které se montují na profili CW a jsou nezávislé na stávající konstrukci. Montáže sádrokartonových předstěn mohou splňovat estetické vylepšení stávajících povrchů stěn a příček, zvýšení akustických vlastností stěn a příček, zajištění požární odolnosti, zvýšení izolačních vlastností (zvuk, teplo).

smile Police, oblouky,osvětlovací rampy,barové pulty atd.- Montáž těchto sádrokartonových konstrukcí slouží k estetickému vylepšení interiéru,police jsou plně funkční například jako knihovna. Dále i možnost výzdoby interiéru různými vhodnými doplňky na police (fantazie nemá hranice).

smile Kastlíky - Montáž sádrokartonů také slouží k opláštění různých instalací, nosníků, trámů atd.

smile Zásuvné dveře - Montáž pouzdra pro zásuvné dveře je možná do příčky i do předstěny.

smile Aquapanel – Outdoor (venkovní použití)-Pro nemožnost použití sádrokartonu v exteriéru z důvodu vlhka. Např. kryté stání, římsy a různé jiné otevřené prostory.

smile Aquapanel – Indoor (vnitřní použití)-Využívá se v interiéru, kde nelze použít sádrokarton např. bazény, sprchy a jiná místa s nadměrnou vlhkostí


Náhled

PodkrovíPo

Celá prezentace-galerie ZDE